Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

رزمندگان جبهه مقاومت کار داعش را یکسره کردند و این نصرت الهی بود

۱ دی ۱۳۹۶
بدون نظر


به گزارش ازناو ، حجت الاسلام امیر رشتبری در جلسه شورای اداری شهرستان خلخال که با حضور افتخار آفرینان استان اردبیل و شهرستان خلخال در فرمانداری خلخال تشکیل شد گفت: رزمندگان جبهه مقاومت کار داعش را یکسره کردند.

امام جمعه خلخال با تقدیر از زحمات سردار دلیر استان اردبیل در جبهه مقاومت سردار رحیم نوعی اقدم گفت: نابودی داعش کار باعظمتی بود چرا که آمریکا می خواست یک دوره ۳۰ ساله درمنطقه با جنگ و خیانت باقی بماند ولی رشادت مدافعان حرم و جبهه مقاومت دست  داعش و آمریکا را از منطقه کوتاه کرد.

حجه الاسلام رشبتری گفت: واقعیت مبارزه باداعش این بود که در یک طرف جبهه استکبار، دلارهای نفتی میلیاردی و حمایت غرب  و در یک طرف ایران اسلامی رزمندگان مقاومت ، مردم ایران وسوریه قرار داشتند که نصرت الهی با رزمندگان جبهه مقاومت یار شد و این پیروزی بشارتی بود که ملت ایران را خشنود ساخت.

وی از حضورمیثم دلاوری خبرنگار خلخالی در سوریه تقدیر و گفت: قطعا خبر پیروزی بر داعش که لحظه به لحظه از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شد موجبات مسرت مردم ایران و مردم قدر شناس و ولایت مدار خلخال را به همراه داشت و ایمان حقیقی را در چهره مقاومت به نظاره نشستیم.

امام جمعه خلخال در بخش دیگری از سخنان خود به وعده نصرت الهی برای مومنان را یادآور وگفت:خداوند هر بار در یاری مومنان علیه کفار ودشمنان با شرایطی وارد شده و پیروزی را در شرایط مختلف برای مومنان رقم زده است.

وی از زحمات وتلاش کلیه رزمندگان جبهه مقاومت تقدیر و  یاد و خاطره شهدای مدافع حرم وجبهه مقاومت را گرامی داشت.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 Source link